Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Suzhou Indair indoor air technology co.,ltd
Ana sayfa

Suzhou Indair indoor air technology co.,ltd

Çin Suzhou Indair indoor air technology co.,ltd Sertifikalar
Çin Suzhou Indair indoor air technology co.,ltd Sertifikalar
Proje süresince profesyonel hizmetiniz ve nazik desteğiniz için çok teşekkürler. Indair, temiz oda alanında gerçekten mükemmel bir fabrika ve Pharma fabrikasında bize çok yardımcı oluyor.

—— Saad Hashmi

Diğerlerinden çok daha iyi ürünler. HEPA filtrenin performansı mükemmel. Daha iyi maliyetle birlikte daha önce kullandığımız kalite, AAF ve comfil ile aynıdır.

—— Eric Nunes

Geçen yıl Finlandiya'da bir maden için iki dekontaminasyon konteynırı istedik ve INDAIR'in bu süreçteki problemlerden kaçınmak için profesyonel öneriye çok teşekkürler. Bir dahaki sefere INDAIR'i tercih ederim!

—— Petteri Viinanen

Ben sohbet şimdi

Suzhou Indair indoor air technology co.,ltd

Suzhou Indair indoor air technology co.,ltd
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : INDAIR
No. Çalışanları : 100~500
Yıllık satış : 14700000-20000000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 80% - 90%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz
Suzhou Indair kapalı hava teknolojisi Co, Ltd Bir uzmanlık şirketi araştırma, geliştirme ve Hava filtrasyon ve hava temizleme ürünleri imalatında uzmanlaşmıştır, Ürünlerimiz Düşük, orta ve yüksek verimli hava filtreleri, fan filtre üniteleri, temiz tezgah dahil hava duş, temiz oda vb. Onlar yaygın olarak kullanılan mekanik ve elektrik sanayi, otomobil üretim sanayi, havacılık ve havacılık sanayi, tıbbi sanitasyon sanayi, yanı sıra biyoloji eczane, yiyecek ve içecek vb.

Indair'in iş kavramı, bilim ve teknolojiye dayanıyor ve mevcut ve potansiyel pazarlara rehberlik ediyor. İç ve dış sofistike teknolojileri bir araya getirerek, teknoloji engellerini aşmaya odaklanan Indair, otomatik filtre sistemi ve yüksek verimli filtre sızıntı kontrol cihazları sistemini tanıtır ve ürünlerini hava temizleme alanında lider olarak tutar. Katı teknoloji temeli, sıkı kalite kontrol ve Üstün satış sonrası hizmet ile Indair şirket iç ve dış müşterinin güvenini kazandı.

Firmamız farklı çeşit ürünler sunmaktadır. Yüksek kalite ve uygun fiyat. Kalite hedefi olarak “önce kalite, hizmet ilkesi, sürekli iyileştirme ve yenilikleri müşterilerle buluşturma” ilkesine ve “sıfır hata, sıfır şikayet” ilkesine bağlıyız. Hizmetimizi mükemmelleştirmek için, kaliteli ürünlerimizi makul fiyatla sunuyoruz.

İletişim bilgileri
Suzhou Indair indoor air technology co.,ltd

İlgili kişi: Ms. Lilian

Tel: 86-13812663384

Faks: 86-512-62852310

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)